Jump to content

BaronGautz

Členové
 • Posts

  1,228
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Status Replies posted by BaronGautz

 1. Čus, začínám řešit opravu Blečka a když už se v tom budu vrtat, tak bych chtěl konečně vyměnit to ložisko v krku řízení - tys tam dával kuželíkové - nemáš někde poznačenej typ - nějak se mi nedaří to dohledat.

  1. BaronGautz

   BaronGautz

   Bude to nová motorka, uvidíš! ......Teda pokud tam máš ještě pořád původní. Moje vypadalo po 100.000 takto

    

   170120122131.jpg

  2. (See 4 other replies to this status update)

 2. Čus, začínám řešit opravu Blečka a když už se v tom budu vrtat, tak bych chtěl konečně vyměnit to ložisko v krku řízení - tys tam dával kuželíkové - nemáš někde poznačenej typ - nějak se mi nedaří to dohledat.

 3. Čus, začínám řešit opravu Blečka a když už se v tom budu vrtat, tak bych chtěl konečně vyměnit to ložisko v krku řízení - tys tam dával kuželíkové - nemáš někde poznačenej typ - nějak se mi nedaří to dohledat.

  1. BaronGautz

   BaronGautz

   Jardo, je mi líto, ale to označení ložisek jsem fakt nenašel. Ale když je pohledáš jako ložiskovou sadu u All Balls, tak bys to tam měl najít i s těmi těsnícími kroužky.

    

  2. (See 4 other replies to this status update)

 4. Čus, začínám řešit opravu Blečka a když už se v tom budu vrtat, tak bych chtěl konečně vyměnit to ložisko v krku řízení - tys tam dával kuželíkové - nemáš někde poznačenej typ - nějak se mi nedaří to dohledat.

  1. BaronGautz

   BaronGautz

   Ahoj Jardo, pohledám a dám ti vědět. Dříve než v úterý to ale asi nebude

    

  2. (See 4 other replies to this status update)

×
×
 • Create New...